Nábor

KEYSI – zrozeno z reálných pouličních zkušeností jako nutný krok k přežití.

KEYSI Fighting Method  je moderní sebeobrana, která odpovídá požadavkům současné doby a její obrovskou výhodou je kompaktnost, jednoduchost a účinnost.

Díky pravidelnému tréninku KEYSI se budete ve vašem životě cítit jistěji a bezpečněji. Pokud vás někdo fyzicky napadne, tak vy již nebudete lovenou zvěří, ale predátorem.

KEYSI je bojové metoda sebeobrany vytvořené španělským mistrem Justo Diéguezem. Je nazýváno sebeobranou metodou, která vychází ze srdce a rozvíjí naše instinkty pro boj v sebeobranně. KEYSI není bojové umění a nemá tisíce technik. Raději se zaměřuje na jednoduchost a efektivitu. KEYSI rozvíjí mysl, tělo a emoce pro získání individuální energie k přežití nečekaného násilí. Studenti KEYSI se díky pravidelnému tréninku stávají ve svých pohybech plynulí i dynamičtí zároveň a ve stresových situacích snadno naleznou řešení. KEYSI je velice jednoduché k naučení, jelikož  rozvíjí  již existující  lidské instinkty a přirozené pohyby těla.

KEYSI je pro lidi, kteří se chtějí učit, jak se zachovat a bojovat při vlastní sebeobraně. Máme studenty obou pohlaví, velice různorodých zkušeností i různého pracovního zaměření. Máme i ty, kteří nikdy předtím nebojovali nebo se bojovému tréninku nevěnovali. KEYSI není sportovní bojové umění a není ani znovuzrozený styl z minulosti.

KEYSI je pro ty, kteří čelí nebezpečí fyzického násilí nebo z něj mají obavy. Ta nejtěžší část studia sebeobrany je se rozhodnut a přijít na první trénink. Tréninky jsou vedeny v přátelské atmosféře bez záměru si navzájem ubližovat. Vždy pomáháme novým členům, aby se zdárně popasovali s jejich začátkem a vykročili tou správnou nohou na cestě s KEYSI.

Rizikem stát se obětí fyzického násilí je realita všedního dne pro nás všechny, a je jedno jestli jste doma, na ulici, v práci nebo v dopravním prostředku. Když se to stane, tak je to totální šok a my jsme nepřipraveni. Nicméně  každý z nás se narodil s instinktem přežít. Tento instinkt může  být potlačován pohodlným bezstarostným životem, ale potenciál k jeho využití  v nás je. Jen ho znovu vzkřísit.

Tréninky jsou navrhovány tak, aby lidé s malou nebo  žádnou tréninkovou zkušeností začali postupně rozvíjet své instinkty k sebeobraně. Mnoho z nás se chce učit, ale ve vlastním nitru jsou odrazováni myšlenkami na zranění nebo jsou zastrašováni předsudky o samolibém trenérovi. Naše tréninkové prostředí je bezpečné, přátelské a neegoistické. Váš pokrok bude postupný, půjde ruku v ruce se sebejistotou, obratností a schopností se zlepšovat. Naučíte se rozvíjet pohyb, ostražitost, osobní nasazení i útočení.

Tréninky jsou vedeny certifikovaným KEYSI Master instruktorem, který ví, že nejrychlejší pokrok je, když je trénink zábavný.

Trénuje se v Letňanech(Praha 18), Břevnově(Praha 6) a Měšicích.

Pokud vás KEYSI oslovilo  a rádi byste si ho vyzkoušeli.  Není nic jednoduššího než přijít na nejbližší hodinu a trénink si zkusili na vlastní kůži.

S sebou si vezměte boty do tělocvičny, tričko, kraťasy(tepláky), ručník, pití.

Více informací poskytuji telefonicky nebo emailem

 

 

TOPlist